Kablolu/Kablosuz Kulaklık Kampanyaları

Kablolu/kablosuz kulaklıklar ve indirim kuponlarını bu yazımda paylaşacağım. Gearbest firmasının Türk müşterilerine özel kampanyaya dahil kulaklıkları bu yazı altında paylaşacağım.

QCY QY8 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık – 15 Dolar

Satın almak için tıklayın…

Kupon Kodu: QY8JK

Taşınabilir ve hafif moda tasarımı, çantanızda depolaması çok kolay. Ergonomik kulakiçi tasarım, rahat giyilebilir. CVC6.0 akıllı gürültü azaltma. Sweatproof tasarım, spor yaptığınızda en iyi seçim. CSR4.1 APT-X ses çözme teknolojisi ile size mükemmel bir ses sunar. İki Bluetooth cihazını aynı anda bağlayabilir. Çağrıları alma / reddetme için sesli komut. Dahili 80mAh pil, kullanım sürenizi artırır. Telefonu her zaman ve her yerde cevaplamanıza izin verin.Bluetooth özellikli tüm cihazlar için uygundur.

 

Hece D3X Bluetooth 4.2 Kulak İçi Kulaklık – 9 Dolar

Satın almak için tıklayın…

Kupon Kodu: D3XGB

Bluetooth sürümü: 4.2. Çalışma mesafesi: 10 metre. Müzik süresi: 4 saat. Bekleme süresi: 120 saat. Konuşma süresi: 4 saat. Şarj süresi: 2 saat. Pil kapasitesi: 75mAh li-ion pil

 

Meizu EP51 Bluetooth HiFi Spor Kulaklık – 24 Dolar

Satın almak için tıklayın…

Kupon Kodu: HNYear590

Dahili apt-X dijital ses sıkıştırma algoritması teknolojisi, size mükemmel bir ses getirir. Kablosuz ve hafif, spor yaparken size özgürlük kazandırır. Nano su geçirmez tabaka, anti-ter, kullanımı daha dayanıklı. Manyetik tasarım, depolanması çok kolay. Yüksek mukavemetli, karmaşık elastik kablo. Ergonomik tasarlanmış, son derece yumuşak, çok rahat bir kulaklık girişi ipucu. Mikrofon ve ses seviyesi kontrolü ile birlikte, sürücü bazında.

 

HBQ – I7 Kablosuz Bluetooth Kulaklık – 15.40 Dolar

Satın almak için tıklayın..

Kupon Kodu: GBFEB021

 Askı tipi sayesinde, kulağa uygun yapı düşmeye karşı dayanıklı. Sizin için yüksek kaliteye sahip sahip müzik iddiası. Sesli komut kullanımı için uygun. Sepet aşamasında kupon kodunu girmeyi unutmayın.

 

KZ ZST HiFi Sport Stereo Kulaklık – 10 Dolar

Satın almak için tıklayın…

Kupon Kodu: HNYear497

Süper yüksek frekanslı hareketli demir sürücü ünitesi ve güçlü dinamik ünite. Profesyonel fiziksel kısmi frekans ayar teknolojisi. Daha düşük dahili direnç kablosu, sökülebilir tasarım, yükseltilmiş bir kablo ile değiştirilebilir. Patent kulak tıkaçlarıyla gelir. Ergonomik tasarım, rahat giyilebilir. Net konuşma için dahili çift kapasitör mikrofon..

Kampanya sayfasına gitmek ve diğer fırsatları görmek için buraya tıklayın…

Hamdi Çatal

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi. Linux kullanıcısı. Wordpress sevdalısı. Bilgisayar ile zaman geçirmeye bayılır. Müzik dinlemeyi ve kitap okumayı fazlasıyla sever...

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir