Gearbest Notebook Fırsatları ve İndirim Kuponları

Gearbest’in notebook kategorisinde, Türk müşterilerine özel düzenlediği promosyonlara ve indirim kuponlarını bu yazımda paylaşacağım. Her bütçeye uygun fiyatlı modeller bulunmaktadır.

Xiaomi Air 13 IPS Ekran 8GB RAM Notebook – 720 Dolar

Satın almak için tıklayın…

Kupon Kodu: GBTPC19

Canlı ve uyarlanabilir ekran teknolojisi ile bu dizüstü, fotoğraflarınızı ve videolarınızı hayata geçiriyor. Genişletilebilir, yüksek performanslı özel grafik kartına sahiptir. Ayrıca arkadan aydınlatmalı tam boyutlu bir klavyeye ve ihtiyacınız olan tüm portlara sahiptir. Dolby Audio Premium Surround Sound özelliğine sahip AKG  hoparlör, müzik, film ve oyunların keyfini çıkarmanızı sağlar.

 

Xiaomi Mi Pro  Core i7 8GB + 256GB SSD Notebook – 930 Dolar

Satın almak için tıklayın…

Kupon Kodu: MIBOOKI7

Güçlü Windows 10 işletim sistemi, e-postaları kontrol etmeyi ve dijital dosyaları yönetmeyi kolaylaştırır. HDMI çıkışı ile tasarlanmış , güçlü grafikler içeren Intel Core i7-8550U işlemcisi ile güçlendirilen bu özelliklerin tümü, kullanıcılara hakimiyet sağlamak ve kullanıcılara gerçekten sorunsuz bir deneyim sunmak için eksiksiz bir paket sunuyor.

 

T-bao Tbook R8 Notebook – 174 Dolar

Satın almak için tıklayın…

Kupon Kodu: HNYear327

T-bao Tbook R8 Power, 15.6 inç FHD IPS ekran ile donatılmıştır, fotoğraf ve videolarınızı hayata geçirir. Güçlü Windows 10 işletim sistemi E-postayı kontrol etmeyi ve dijital dosyaları yönetmeyi kolaylaştırır. Intel Cherry Trail Z8350 işlemci ile güçlendirilmiş, yüksek performans sağlar. HDMI çıkışıyla tasarlanmış olan bu özellik monitörlere, TV’ye veya projektörlere bağlamanızı sağlar, kişisel ev sinema sisteminizi yaratmak için mükemmel bir çözümdür. 10000mAh geniş kapasiteli pil, uzun pil ömrü sağlar.

 

YEPO 737A Notebook 6GB RAM – 200 Dolar

Satın almak için tıklayın…

Kupon Kodu: GBFEB068

YEPO 737A, 13,3 inç FHD IPS LED ekran ile donatılmıştır, fotoğraf ve videolarınızı hayata geçirir. Intel Celeron N3450 işlemci ile güçlendirilmiş, yüksek performans sağlar. HDMI çıkışıyla tasarlanmış olan bu özellikmonitörlere, TV’ye veya projektörlere bağlamanızı sağlar, kişisel ev sinema sisteminizi yaratmak için mükemmel bir çözümdür.

 

 

CHUWI LapBook 12.3 – 290 Dolar

Satın almak için tıklayın…

Kupon Kodu: HNYear334

CHUWI LapBook 12.3, bir Retina ekranı ile donatılmıştır, fotoğraf ve videolarınıza hayat verir. Güçlü Windows 10 OS , e-postaları kontrol etmeyi ve dijital dosyaları yönetmeyi kolaylaştırır. Çift bant 2.4GHz / 5.0GHz WiFidesteklenir, yüksek hızda sörf yapmanızı sağlar.

Kampanya sayfasına gitmek ve diğer fırsatları görmek için buraya tıklayın…

Hamdi Çatal

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi. Linux kullanıcısı. Wordpress sevdalısı. Bilgisayar ile zaman geçirmeye bayılır. Müzik dinlemeyi ve kitap okumayı fazlasıyla sever...

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir