Gearbest Kuponlar ve Özel Fırsatlar

Yepyeni indirim kuponları ve indirim fırsatları Gearbest’te devam ediyor. Bu yazıda güncel indirimli ürünleri ve indirim kuponlarını görebilirsiniz. Android TV box’lar, akıllı bileklikler, dronelar, kol saatleri, kulaklıklar vs. birçok üründe indirimler devam ediyor.

Xiaomi Mi Android TV Box – 67$

Satın almak için tıklayın…

Kupon Kodu: TOPCXM3

Bu 4K Android TV kutusu, çeşit çeşit taleplerinizi karşılayabilecek Bluetooth sesli uzaktan kumandayı destekler. En sevdiğiniz TV şovlarını yakalayabilir, oyun oynayabilir, haberleri izleyebilir veya radyoya geçebilirsiniz. Mi kutusu Google Cast’i de destekliyor.

Lenovo HW01 Akıllı Bileklik – $17.99

Satın almak için tıklayın…

Kupon Kodu: TRGB18021206

Bluetooth 4.2 ile birlikte iOS 8.0 / Android 4.4 akıllı telefonları ve yerli müzik çaları ile aşağıdakileri de destekler. Google özelliklerine uygun yerel müzik çaları destekler. Dahili iOS işletim sistemi akıllı telefonların müzik çaları, iTunes’dan eklenen indirilmiş müzikleri çalabilir

 

Xiaomi Akıllı DVR Araç Kamerası – $28

Satın almak için tıklayın…

Kupon Kodu: TRGB18021207

Mükemmel kalitede kayıt deneyimi sunar. WiFi bağlantısı, g-sensörü ve döngü döngüsü kaydı özel işlevlerine sahiptir ve size konforlu, güvenli ve endişesiz bir sürüş ortamı sunar. Bu arada, H.264 fotoğraf sıkıştırma teknolojisi ve 1080P tam HD lens, 130 derecelik görüş açısı ve ayarlanabilir tutucu ekleyerek memnun bir kayıt deneyimi yaşatır.

 

iPEGA PG 9083 Bluetooth Gamepad – $25

Satın almak için tıklayın…

Kupon Kodu: PG9083

Bu ürün özellikle Android / iOS / Nintendo Switch / Win 7/8/10 sistemi için uygundur. Bluetooth bağlantısı, oyun işlemi. Android multimedya işlevlerini desteklemektedir: ses seviyesi +, ses seviyesi -, yukarı, aşağı, oynat / duraklat. Yüksek hassasiyetli salıncak, düzgün çalışma. Ürün süper uzun genişleme fonksiyonuna sahiptir, ölçeği ayarlayabilir, maksimum destek 280mm uzunluğundadır, tablet bilgisayarda kullanımı çok uygun. Yapısı ergonomik ve pürüzsüzdür.

Kampanya sayfasına gitmek ve diğer fırsatları da görmek için buraya tıklayın…

Hamdi Çatal

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi. Linux kullanıcısı. Wordpress sevdalısı. Bilgisayar ile zaman geçirmeye bayılır. Müzik dinlemeyi ve kitap okumayı fazlasıyla sever...

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir