Gearbest Haftalık İndirimler ve Kuponlar

Gearbest’in Türk kullanıcılara özel düzenlediği promosyonlara ve indirimlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Birçok üründe güzel indirimler ve fırsatlar mevcut…

Notebook fırsatları için tıklayın…

Kablolu/kablosuz kulaklık fırsatları için tıklayın…

Diğer kuponlar ve özel fırsatlar için tıklayın…

Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifikatör 2 – 9 Dolar (Özel fiyat)

Satın almak için tıklayın…

Sadece 30 gr ağırlığında, kolaylıkla taşıyabilir ve yönlendiricilerle eşleştirebilirsiniz. Modemin yerini değiştirmenize gerek yok, WiFi sinyal gücünüz iki katına çıkacaktır. Özel USB güç kaynağı birimi, USB 180 derece döndürülebilir. WiFi amplifikatörü şarj etmek çok kolay. XiaoMi WiFi 300M amplifikatörü herhangi bir ayar yapılmadan otomatik olarak yükseltilebilir Bağlantı durumunu ve sinyal gücünü doğru algılama. Tak ve çalıştır, hiçbir sürücüyü yüklemenize gerek yok.

 

Xiaomi Piston Kulak İçi Kulaklık – 6 Dolar

Satın almak için tıklayın…

Alüminyum alaşımlı kulaklık, anti-parmak izi ve dayanıklı. Üçüncü nesil gürültü dengeleme sistemi, daha net ve ayrıntılı ses sağlar. Ahizesiz görüşme yapmak için dahili mikrofon. Müzik ve çağrı kontrolü için ses kontrollü. Ergonomik tasarımı rahat kullanım imkanı sunar.

 

Xiaomi Dafang 1080P Akıllı Monitör Kamera – 28 Dolar

Satın almak için tıklayın…

Dahili mikrofon ve hoparlör, iki yönlü uzaktan diyalogu destekler. Telefon veya tablet ile istediğiniz zaman veya herhangi bir yerde istediğiniz durumu öğrenebilirsiniz. Gerektiğinde fotoğraf ve videoyu izleyin.120 derecelik geniş açılı mercek ekrana dalıcı bir görüntü getiriyor. Gerçek zamanlı görüntülemeye ek olarak istediğiniz zaman oynatma, videoyu herhangi bir zamana bakmak üzere saklamak için bir SD bellek kartı takabilir. Lütfen APP “Mi Home” u Apple Store veya Google Play’den indirin.

 

Dokunmatik Ekran Uyumlu Eldiven – 3.39 Dolar (Kupon: Gloves2352)

Satın almak için tıklayın…

Dokunmatik ekranlı cihazları ve telefonunuzu kontrol etmenize yarayan, dokunmatik destekli eldiven. İndirimden yararlanmak için sepet aşamasında kupon kodunu girmeyi unutmayın.

Kampanya sayfasına gitmek ve diğer fırsatları görmek için buraya tıklayın…

Hamdi Çatal

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi. Linux kullanıcısı. Wordpress sevdalısı. Bilgisayar ile zaman geçirmeye bayılır. Müzik dinlemeyi ve kitap okumayı fazlasıyla sever...

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir