Amazfit Pace Kaliteli Watchface Tasarımları

Bir süredir Huami markasının Amazfit Pace akıllı saati kullanıyorum. Saat ile alakalı daha önce bir inceleme yazısı paylaşmıştım. Bu sürede birçok watchface tasarımı deneme ve kullanma imkanım oldu. İçlerinden en seçkinlerini ve beğendiklerimi sizlerle paylaşacağım.

Saat üzerinde varsayılan olarak bulunan bazı temaları inceleme yazımda göstermiştim. Bu yazımda ise kullanıcılar tarafından özenle hazırlanan bu saat yüzlerini sizlerle paylaşıyorum. Sizde bu özel özel tasarımları ekran görüntülerine tıklayarak indirebilirsiniz.

   

Tabi bu kadar emek harcanmış, güzel tasarımlar paylaşılmış. Kaynak göstermeden paylaşmak olmaz 🙂 Şimdilik yazıya eklediğim favori saat yüzlerinin tamamını buradan aldım. Kaynağa gidip diğer saat yüzlerini de oradan indirebilirsiniz.

Bunlarda “Amazfit Watchface Builder” sitesinden özenle seçtiğim bazı tasarımlar;

Bunlarda Amazfitwatchfaces sitesinden bulduğum birkaç güzel saat yüzü, ;

Deneme amaçlı kendi tasarladığım saat yüzlerinden de paylaşmak istiyorum. “Amazfit Watchface Builder” sitesini kullanarak sizde benzer saat yüzlerini kolaylıkla tasarlayabilirsiniz.

Ek olarak, kendinizde saat yüzü tasarımı yapmak isterseniz veya amatör kullanıcılar tarafından tasarlanmış diğer saat yüzlerine ulaşmak isterseniz buradan “Amazfit Watchface Builder” sitesine gidebilirsiniz.

Elime güzel saat yüzleri geçtikte bu yazıyı güncellemeyi düşünüyorum. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hamdi Çatal

Bilgisayar Mühendisi. Linux kullanıcısı. Wordpress sevdalısı. Bilgisayar ile zaman geçirmeye bayılır. Müzik dinlemeyi ve kitap okumayı fazlasıyla sever...

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir